close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Říjen 2007

MP3 přání 2

30. října 2007 v 14:44 | Králík |  MP3 na přání
Druhá empétrojka na přání je pro Váňu, který si o ni napsal přes ICQ...(i tak to jde, nemusíte to psát jenom do komentářů)


Simpsonovi na ČT2 - 44. týden

28. října 2007 v 19:33 | Králík |  Díly v TV
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
29.10.
Pondělí
19:35
Radioaktivní muž (VII)
Silvie
30.10.
Úterý
19:35
Domove, sladký domove (VII)
Tadeáš
31.10.
Středa
19:35
Bart prodává duši (VII)
Štěpánka
2.11.
Pátek
19:35
Líza vegetariánkou (VII)
Památka zesnulých
3.11.
Sobota
19:10
Speciální čarodějnický díl VI. (VII)
Hubert
4.11.
Neděle
18:15
Díkybohu je den zkázy (XVI)
Karel
Radioaktivní muž
Radioaktivní muž jako film! A navíc natáčený ve Springfieldu. A navíc s konkurzem na roli Radiáčka. Bart je moc malý a dostane ji Milhouse. Hlavní roli dostane hlava dubová - Renier Wulfcastle. Jenže sláva Milhousovi vůbec nevoní. Ještě před točením finální scény prchne pryč. K Bartovi do skrýše na stromě. Tam se objeví Mickey Rouney a promlouvá mu do duše. Nepodaří se a natáčení zařve.
Domove, sladký domove
Ředitel Skinner si myslí, že se o Barta a Lízu nikdo nestará, a tak se Bart a Líza musí odstěhovat k jiným rodičům - k Flandersům. Flandersovi je chtějí pokřtít, ale to se zase nelíbí Homerovi. Nakonec je Homer a Marge zachrání a vezmou si je zpátky domů.
Bart prodává duši
Bart za trest čistí varhany v kostele i s Milhousem, kterej ho práskne aby nepřišel o duši. Bart na duši nevěří a tak ji prodá Milhousovi. Jenže se ukáže, že to není tak docela pravda. Vočko udělá ze zatuchlý díry rodinné krmítko. To mu taky nesvědčí ani trošičku. Takže zpátky při starém. Barta zachrání Líza a Vočka jeho štamgasti.

Líza vegetariánkou
Hned po tom, co si Homer uspořádá svojí vlastní párty pro všechny své přátelé a uvede tam jako hlavní chod hovězí maso, se Líza rozhodne, že odejde z domu, protože se jí nelíbí, že celá rodina jí maso ze zvířat. Homer jí nakonec najde, Lízu však ze svého vegetariánství nezradí.
Speciální čarodějnický díl VI.
ÚTOK 25METROVÝCH OHYZDNOSTÍ - Homer ukradne velkou reklamní koblihu. Jenže tlusťoch ožije. A nejen on. Takže Springfield začnou sužovat obří monstra. Homer musí koblihu vrátit, což ale zas tak moc nepomůže. Líza zjistí, že si lidé musí přestat maskotů všímat. Ti ztratí moc a pomřou.
MŮRA Z EVERGREEN STREET - Willy záhadně zmizel a zabíjí ve snech děti. Ukáže se, že školník na schůzce uhořel a mstí se na dětech. Bart usne a chce Willyho vyřídit. Líza má hlídat, ale zachrápe taky a musí to řešit Maggie.
HOMER 3 - Homer se chce před Petty a Selmou schovat a za skříní proleze dírou do jiné dimenze. TŘETÍ DIMENZE! Tam udělá poprask a nedokáže ho vysekat ani Bart.

Díkybohu je den zkázy
Homer, Líza a Bárt jdou do kina, na film Ponecháni dole. Z filmu má Homer hrozný strach, protože všichni kdo hřešili zůstanou na Zemi, které se promění v peklo a hodní lidé se najednou vyskytnou v nebi. Homer se tak lekne, že si půjde koupit knihu o nanebevzetí a z ní si vypočítá, že soudný den bude přesně za týden. Všichni Homerovi věří, ale později se ukáže, že mluvil nesmysly. Když Homer potom uklízí pomůcky na vypočítání soudného dne, zjistí, že apoštolů bylo13 . To vše mění, tím pádem bude již zítra. Tentokrát mu nikdo nevěří, a tak jako jediný člověk se dostane večer do nebe a planeta Země je ponechána peklu. Homerovi je v nebi špatně, protože tam nemá své přátele a rodinu, a proto si zajde stěžovat Bohu.

Margina galérka

28. října 2007 v 19:22 | Králík |  Galerie
Pár obrázků Marge, protože je další hlavní postava v Simpsonových... Příště sem asi dám Lisu nebo Maggie... ;-)

Fotogalerie k VC Brazílie

25. října 2007 v 18:51 | Králík |  Sport
Fotogalerie k Velké Ceně Brazílie 21.10.2007

Räikkönen je mistrem světa

22. října 2007 v 18:42 | Králík |  Sport

Bartova galérka

19. října 2007 v 19:21 | Králík |  Galerie
Další na řadě je Bart...některé jeho fotky jsou fakt úžasný, fotky jsou navíc hodně veliký a tak se dají použít kdekoliv :-) Příště tu čekejte Marge a nebo toho o koho si napíšete ;-)

Co to má už znamenat???????

19. října 2007 v 18:25 | Králík |  Ostatní
Chtěl jsem sem dát další galerii obrázků, ale prostě to nejde... Nejde mi otevřit editor na vkládání obrázků :-(... A to je teď každý den něco, včera nejde uložit celý článek, naštěstí jen pár minut....
ale jako před týdnem to už na mě bylo fakt moc, to se to zaseklo nejmíň na dvě hodiny....jestli se to bude opakovat tak přecházim někam jinám....;-), ale ještě s tim počkám, třeba se to změní

CSI: New York

18. října 2007 v 16:28 | Králík |  Televize

Homerova galérka

16. října 2007 v 16:41 | Králík |  Galerie
Pár obrázků s Homerem...můžete si je kopírovat, upravovat, dávat na svoje stránky.....;-):-D
Napište do komentářů koho ze seriálu by jste tu chtěli mít příště (nebo jestli chcete tapety), jestli nikdo nenapíše tak příště tu čekejte obrázky Bárta ;-)

19x02 Homer Sevillský

16. října 2007 v 16:11 | Králík |  19.řada
Anglický název: Homer of Seville
Vysíláno v USA: 30.9.2007
Tabule: Wall Street je lepší než kdy předtím (The Wall Street Journal is better than ever)
Speciální hosté: Plácido Domingo, Maya Rudolphová
Stáhnutí dílu:
Torrent, Rapidshare - část 1, Rapidshare - část 2
Titulky: Krygl.wz.cz
Stručný popis: Homerovi se po nehodě zlepšil zpěv, ale to pouze v leže, a toho využije v opeře...
Podrobný popis:
(Kdo chce stahovat, ten ať nečte !!)Končí mše a všichni se co nejrychleji snaží utéct z kostela, Simpsnovým se to podaří jako prvním a rozhodnou se že se pojedou někam nasvačit (svačina mezi snídaní a obědem :-D)... Všude je ale plno, až najednou uvidí domácí párty se spoustou jídla. Po chvíli ale zjistí že to není oslava ale pohřeb. Homera se jedna pozůstalá zeptá jestli by nemohl nést rakev, on řekne ano, ale samozřejmě díky jeho neschopnosti spadne do díry na rakev, pochroumá si záda a je ještě za živa pohřben Bártem ;-) Doktor v nemocnici zjistí že díky pochroumané páteři Homer v leže nádherně zpívá... Homer se projíždí po celé nemocnici, až ho uvidí pan Burns a nabídne mu místo v opeře. Homerovi se upraví jeho role, aby mohl zpívat v leže a sklidí obrovský úspěch. Zpívá další a další opery, užívá si bohatství a fanynky po něm šílí. Jednou když jde domů s Marge tak musejí utíkat před davem vražedných fanynek, utečou ale do slepé ulice a naposlední chvíli je zachrání tajemný motorkář a odveze je domů. Doma ale zjistí že to není muž, ale je to žena - další Homerova fanynka, je ale jiná, je klidná. To se líbí Marge a tak se rozhodnou že se Julie stane prezidentkou Homerova fanklubu. Když ale Marge odejde tak se Julie svleče a chce si užit s Homerem, ten jí to ale zakáže. Od té doby Homera pronásleduje na každém kroku, Homera to po pár dnech naštve a vyhodí ji.. Jenže od té doby chce někdo Homera zabít a vyvrcholí to tím že se při opeře pokusí Homera zabít dirigent - převlečená Julie. Marge ji ale tento pokus překazí a Homer se rozhodne po této zkušenosti odejít z opery.

To nejlepší z Youtube - říjen

14. října 2007 v 19:29 | Králík |  Srandičky
Tentokrát jsem se zaměřil na tři pěkná videa ze světa sportu...

19x01 Homer miluje létání

13. října 2007 v 12:55 | Králík |  19.řada
Anglický název: He Loves to Fly and He D'ohs
Vysíláno v USA: 23.9.2007
Tabule: Nebudu čekat 20 let na natočení dalšího filmu... ( I will not wait 20 years to make another movie)
Speciální hosté: Lionel Richie,Stephen Colbert
Stáhnutí dílu:
Torrent, File Factory - část 1, File Factory - část 2
Titulky: Krygl.wz.cz
Stručný popis: Homer létá soukromým tryskáčem a vznikne z toho monoho srandovních situací...

Podrobný popis (Kdo chce stahovat, ten ať nečte !!): Homer v nákupním středisku zachrání panu Burnsovi život a ten mu za to nabídne večeři. Odletí spolu soukromým tryskáčem do Chicaga. V letadle si například zazpívá s Lionelem Richiem, nebo si dá suši. Když ale přistanou v Chicagu Homer nechce opustit letadlo protože by se z něj stal opět obyčejný člověk, a tak na něj použijí vytahovák... Užije si s Burnsem pěkný večer v Chicagu a když se druhý den vrátí domů. Od té doby je ale smutný, protože ví o co v životě přichází, že už si nikdy nezaletí v tryskáči... Proto mu Marge najme "životního poradce", ten zjistí že Homer je smutný celou dobu, kormě toho když je na bowlingu a proto mu poradce navrhne aby celou dobu nosil bowlingové boty. Od té doby se mu všechno začne dařit. Dá výpověď v elektrárně a de se zajímat o práci kde by létal letadlem. Doma poté řekne že se mu jednu povedlo získat a to v továrně s mědenýma trubkama. On ale místo toho celý den sedí v Krusty burgeru, protože tu práci nezískal... Další den ho ale v něm uvidí Bart a řekne že to musí řict Marge, protože ona kupuje jenom značkové věci ;-) Rozhodne se že to Marge řekne v tryskáči, který si najmul. V tu chvíli kdy se jí to chystá řici, zdrogovaný pilot omdlí a Homer musí přistát s letadlem. Zavolá svému poradci, ten mu poradí jak to udělat a on perfektně přistane, i když potom spadne do moře :-D a Homer se rozhodne vrátit do elektrárny...

Simpsonovi

12. října 2007 v 22:06 | Králík |  Simpsonovi
Tak toto je opravdu skoro moje srdeční záležitost, můj nejoblíbenější seriál, ve kterém, pokud ho někdo neznáte, hraje několik animovaných postaviček s úžasnými dialogy v úžasných situacích... V této části blogu si můžete prohlédnout galerii Simpsonů, přečíst si něco o nich, zjsitit jaké díly jedou v televizi a nebo si stáhnout nejnovější řady vysílané v USA...

Galerie----------Díly v TV----------18. řada

19. řada-------------Různé


Fotogalerie k VC Číny

12. října 2007 v 21:44 | Králík |  Sport
Fotogalerie k Velké Ceně Číny 7.10.2007


Co do stasu na ICQ :-P

5. října 2007 v 13:32 | Králík |  Počítače
Jestli vás už nenapadá co psát do statusu, zkuste použít něco z tohodle...

CSI: Miami

5. října 2007 v 13:22 | Králík |  Televize

Návštěvnost za měsíc září

4. října 2007 v 18:54 | Králík |  Ostatní
Vzhledem k tomu že mám tenhle blog teprve druhý měsíc, tak si myslím že návštěvnost není zas až tak špatná ;-). Je to 365 náštěva 790 zhlédnutí... Nejnavětevovanější den byl 15. září, kdy sem přišlo 24 lidí a zhlédlo přesně 101 stránek...
Den
Návštěvy
Zhlédnutí
1.
7
12
2.
4
4
3.
5
5
4.
7
11
5.
4
23
6.
4
4
7.
5
5
8.
8
10
9.
7
13
10.
7
11
11.
16
33
12.
11
13
13.
10
11
14.
9
11
15.
24
101
16.
14
38
17.
14
55
18.
17
29
19.
10
16
20.
14
38
21.
18
26
22.
17
46
23.
10
12
24.
11
24
25.
24
78
26.
15
41
27.
19
28
28.
16
19
29.
15
28
30.
23
45
Celkem
365
790

Fotogalerie k VC Japonska

3. října 2007 v 17:13 | Králík |  Sport

Fotogalerie k Velké Ceně Japonska 30.září 2007