close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Listopad 2007

To nejlepší z Youtube - listopad

30. listopadu 2007 v 17:32 | Králík |  Srandičky
Je tu konec listopadu a já si vzpomněl že eště tady nejsou videa z Youtube - takže to teď napravuju...

Simpsonovi na ČT2 - 48.týden

26. listopadu 2007 v 15:46 | Králík
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
26.11.
Pondělí
19:35
Bart na cestě (VII)
Artur
28.11.
Středa
19:35
Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu (VII)
René
30.11.
Pátek
19:35
Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk (VII)
Ondřej
1.12.
Sobota
19:10
Mnoho Apua pro nic (VII)
Iva
2.12.
Neděle
18:15
Děvče, které spalo příliš málo (XVII)
Blanka
Bart na cestě
Skinner kvůli svojí dovolené vyhlásí den sledování rodičů v práci. Nepočítá se ale práce v domácnosti, takže Líza s Homerem do elektrárny a Bart - k Patty a Selmě. Tam si vyrobí falešný řidičák. Rozhodne se s kamarády vyrazit na cesty auťákem. Vymyslí výmluvu, která zabere a jedou na prázdniny - Knoxville v Tennesee a světová výstava. Homer si práci s Lízou oblíbí a sblíží se víc než kdy jindy. Parta kluků zjistí, že průvodce byl trošku starší a výstava proběhla před 14 lety. Dojdou peníze a zruší auto. Takže - jak domů? Barta najmou v zásilkové službě a Homer si objedná nový pult do elektrárny. Tak se kluci dostanou zpátky domů.

Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu
Potká se Bart s Milhousem na Springfieldském mostě a začnou si povídat příběhy snad o všech lidech ve Springfieldu. Např. o tom, jak Líze spadla žvýkačka do vlasů. Marge se jí to snaží odstranit arašídovou omáčkou a jinýmy prostředky.
Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk v prokletí pekelných ryb
Zemře sedmá pekelná ryba. Zbývají už jen děda a Burns. Burns začne kout pikle, aby dědu odstranil a získal poklad pekelných ryb. Ten hledá útočiště u své rodiny a s Bartovou pomocí se Burnsovi postaví. Poklad sice získají, Burnse přelstí, ale o poklad stejně přijdou kvůli dědictví.
Mnoho Apua pro nic
Lidé ze Springfieldu se snažili vyhnat přistěhovalce, takže chtěli vyhnat jak němce Friczka, tak školníka Williho a i Apua Nahasapeemapetilona (později se zjistilo, že i Očko je přistěhovalec). Apu ale chtěl stále být ve Springfieldu, a tak začal studovat dějiny Ameriky. Nakonec Apu zkoušky udělal a ve Springfieldu zůstal jako prodavač v Kwik-E-Martu.
Děvče, které spalo příliš málo
V sousedství domu rodiny Simpsonových se má stavět muzeum známek. Ovšem po několika protestech nastala změna plánu a muzeum bude stát místo hřbitova a hřbitov se přesune hned vedle Simpsonových. Z Lízina pokoje je vidět přímo na hroby, a tak v něm Líza odmítá spát a každou noc se stěhuje k rodičům. Je potřeba vymyslet, jak Lízu vrátit zase zpátky do její postýlky...

Simpsonovi na ČT2 - 47.týden

19. listopadu 2007 v 20:16 | Králík
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
19.11.
Pondělí
19:35
Líza bortí mýty (VII)
Alžběta
21.11.
Středa
19:35
Homer ve službě (VII)
Albert
23.11.
Pátek
19:35
Den, kdy zemřelo násilí (VII)
Klement
24.11.
Sobota19:10
Ryba jménem Selma (VII)
Emílie
25.11.
Neděle
18:15
Ohňostroj oddanosti (XVII)
Kateřina
Líza bortí mýty
Děti mají napsat esej na počest založení Springfieldu. Líza při pátrání zjistí, že Jebedaiah nebyl tak úplně hrdina. Najde totiž jeho tajná doznání. I to, že byl kdysi pirát. Snaží se sice přesvědčit lidi, ale ti si odmítají nechat vzít svého hrdinu. Homer vyfoukne Flandersovi roli ponocného v průvodu. Nakonec se i přes neprůkaznou exhumaci pravda ukáže, ale Líza nakonec nemá to srdce hrdinu pohřbít.

Homer ve službě

Smithers jede na dovolenou, protože jeho služby klesají na kvalitě. Jako náhradu vybere neschopného Homera, který ho nezastíní. Jenže Burns se naučí samostatnosti. Což Smithersoví neprospěje. Dostane padáka. Při pokusu dostat svou práci zpět využije jeho neschopnosti ustát telefonát od své matky. Při rvačce vyhodí Burnse z okna a potřeba Smitherse je zpět.

Den, kdy zemřelo násilí

Bart s Lízou se dovtípí při příležitosti 75 výročí Itchyho a Scratchyho, že pan Mayers není v skutečnosti autor. Je jím jeden vandrák, pan Lampwick - autor násilí v animáčích. Jenže poté co shoří jeho původní film s Itchym je problém to dokázat. Nakonec se podaří pomocí starého obrázku od Komiksáka. Jenže to zabije studio a animáče již nejsou více. Pan Lampwick odmítá sponzorství a tak musí zabojovat děti. Jenže přijdou s křížkem po funusem kvůli Lesterovi a Elíze...
Ryba jménem Selma
Troye McCloura proslavilo, že dělá podivné věci s rybami v akváriu. Troy se to snažil nějak vyvrátit, protože s takovou imagei nemohl hrát v žádném filmu a tak si vzal Selmu za ženu. Když se Selma dozvěděla, proč si jí Troy vzal, tak se s ním rozvedla.
Ohňostroj oddanosti
V prvním dílu již XVII řady má opět Homer problém, půjčil si totiž od mafie peníze a vsadil je na výsledek fotbalového utkání. A nebyl by to Homer, kdyby neprohrál a nevěděl jak peníze získat zpátky. Propůjčil teda svůj dům na natáčení lechtivého filmu, ale je potřeba z domu dostat Marge a děti. Co kdyby jeli do Santovy vesničky? Co na tom že je srpen?

Simpsonovi na ČT2 - 46.týden

13. listopadu 2007 v 16:25 | Králík |  Díly v TV
Datum
DenČas vysílání
Název dílu
Svátek
12.11.
Pondělí
19:35
Nemáš se čím chlubit, Marge (VII)
Benedikt
13.11.
Úterý
19:35
Homerův tým (VII)
Tibor
14.11.
Středa
19:40
Dva zlí sousedé (VII)
Sáva
16.11.
Pátek
19:35
Výjevy z třídního boje ve Springfieldu (VII)
Otmar/Maulena
17.11.
Sobota
19:10
Udavač Bart (VII)
Mahulena
18.11.
Neděle
18:15
Otec, syn a host svatý (XVI)
Romana
Nemáš se čím chlubit, Marge
Bart chce Kostilam - novou videohru. Marge mu ji koupit nechce, protože nepodporuje násilí. Takže ji prostě ukradne, jenže ho načapají a už do obchoďáku nesmí. Jenže rodinka do obchoďáku před vánocemi chce a tam se zjistí, že Bart kradl. Marge nad ním tak trochu zlomí hůl. A Bart musí žehlit jako ještě nikdy.

Homerův tým

Homer by si rád zahrál kuželky a tak zajde do místní kuželkárny. Tam však zjistí, že pokud chce hrát, musí být v lize. A tak Homer sestaví tým, který si říká "Kamarádi z kuželek". V týmu je Homer, Vočko, Otto a Apu. Nakonec se Homer se svým týmem probojují až do finále, kde se mají utkat s Flandesem a jeho bandou. Tak se i stane, ovšem je v tom malý háček. Do týmu Kamarádů z kuželek přijde pan Burns, který by chtěl také hrát. Homer nemůže odmítnout, protože by dostal padáka, a tak vyhodí Otta, který jim nakonec k vítězství pomůže tím, že zboří automat na hračky, a tím schodí poslední kuželku. Kamarádi z kuželek vyhráli sice pohár, ale pan Burns si ho vzal do svého majetku...
Dva zlí sousedé
Do Springfieldu, hned naproti domu Simpsonů, se nastěhuje bývalý prezident se svou ženou Bárou. Homer na něho začne žárlit, protože mu bere kamarády. Dorazí ho, když zjistí, že naplácal Bartovi na zadek, když mu bart zničil paměti motorem na člun. Rozhodne se tedy Bushovi pomstít.
Výjevy z třídního boje ve Springfieldu
Děda zničí televizi a jede se koupit novou. Marge si tam pořídí kostýmek od Channelu a honí s ním vodu ve Springfieldu. Bývalá spoluzačka Evelyn ji pozve do klubu - spolku snobů. Marge se snaží zapadnout, zbytek rodiny postupně propadá taky. Homer golfu - a pan Burns ho vyzve na souboj. Podvádí a Homer ho vyhmátne. Mezitím Marge shání nové šaty. Nakonec nakoupí u Channelu. Jenže si uvědomí, jaká snobárna to je a jde se domů.

Udavač Bart
Umře prateta Hortenzie a Simpsonovi zdědí majetek. Každý 100 dolarů. Marge děti donutí uložit si je v bance. Bart se snaží získat Krustyho podpis skrze šek. Nezdaří se a navíc se zjistí, že Krusty má tajný nezákonný účet a je po srandě. Šáša je na mizině. Nafinguje sebevraždu v letadle a stáhne se do ústraní. Bart s Lízou ho ale vyšťourají a přemlouvají k návratu. Nakonec se podaří.

Otec, syn a host svatý
Barta vyloučili ze springfieldské základní školy. Ovšem Simpsonovi si nemohou dovolit soukromou školu, a tak Bart nastoupí do katolické školy, která je cenově nejdostupnější. Ale U svatého Jeremiáše drzouny netrpí...

Koněčně zima ;-) :°)

11. listopadu 2007 v 11:52 Ostatní
Koněčně je tady zima, zrovna když teď tohle píšu venku sněží jak na... no jak na Martina ;-)... No vypadá to tady jak na Sibiři, tři centimetry sněhu a u muzea čtyři !!!!!
Už se zase blíží to období kdy skoro každý bude jezdit na snowboardu nebo lyžovat....oboje mě baví fakt hodně a tak vždycky nevim jestli si mám vzít lyže nebo snowboard :-D

Minulý týden sem nenapsal žádný článek a to asi proto že bylo fakt hnusně a nic mě nebavilo (no i když něco joo :-p), ale asi jste si všimli nového designu na blogu, který je snad lepší než ten předchozí.... jo zapomněl jsem říct že jsem ho změnil kvůli tomu že je tu první významný datum a to 1000 návštěvníků, které přišlo myslim že 1. listopadu 8-)
Na blogu se ale nic jinýho kromě designu nemění a tak si stále můžete čist o Simpsnových a mnoha dalších věcech.... Takže běžte někam vyrazit na svah nebo aspoň běžkovat...:-) (Teda jesli u vás není taková vánice jako tady, která by vás odfoukla jen by ste vyšli ven :-D

Simpsonovi na ČT2 - 45. týden

4. listopadu 2007 v 19:24 Díly v TV
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
5.11.
Pondělí
19:35
Tlouštík Homer (VII)Miriam
7.11.
Středa
19:35
Babička (VII)
Saskie
9.11
Pátek
19:35
Poslední šance Leváka Boba (VII)
Bohdan
10.11.
Sobota
19:10
Slavnostní epizoda (VII)
Evžen
11.11.
Neděle
18:15
Domov daleko od Homera (XVI)
Martin
Tlouštík Homer
Homer zjistí, že k tomu, aby mohl pracovat doma, stačí, aby ztloustnul tak, aby se z něho stal zdravotně postižený člověk. Dostane tedy domů počítač, přes který řídí továrnu z domova.
Babička
Homer se na hřbitově potká se svou matkou (živou). Ta prozradí Homerovi, že panu Burnesovi zachránila život před hipíky, ale pan Burns si myslel, že ona patří k nim, a tak ji hledá dodnes. Nakonec ji Homer odveze pryč, aby ji už nikdy nikdo nenašel.
Poslední šance Leváka Boba
Levák Bob si ve věznici vypěstuje nenávist k televizi. Rozhodne se ji zničit. Využije k tomu leteckého dne. Schová se do vzducholodi a chce použít atomovku, pokud se Springfield nezřekne televize. Starosta sice nechá TV zrušit, ale Krusty využije nouzivý kanál ke své šou bez konkurence. To rozzlobí Boba. Bomba sice nefunguje, ale Bob zajme Barta a chce sejmout Krustyho, Jako kamikadze bří Wrightových. Ale tak úplně to nezafunguje.
Slavnostní epizoda
Troy McClur, kterého znáte z filmů jako Pohřběte mě na Brodwayi nebo Koko a jeho bratři, uvádí tuto slavnostní epizodu. Je o tom, jak seriál vznikl, kdo ho vymyslel a jak vypadali seriál Simpsonovi zpočátku.

Daleko od Homera
Flanders pohlídá Maggi a Marge mu bude chtít dát nějaké ty peníze za hlídání. Přijme je a povzdychne si, že teď je vše drahé a že se mu hodí každý dollar. Marge mu poradí ať někomu pronajme jeden pokoj ve svém domě. Flanders to udělá, a pronajme jeden pokoj 2 vysokoškolským studentkám. Později se doslechne, že to nejsou studentky, ale porno-herečky, které živě vysílaly z domu Flanderse video na internet. Ve Springfieldu se mu smějí, neboť pronajímal pokoj porno-herečkám. Flanders má výsměchu dost, a proto se odstěhuje a místo něj se nastěhuje trenér, který bude Homera šikanovat.