close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Simpsonovi na ČT2 - 47.týden

19. listopadu 2007 v 20:16 | Králík
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
19.11.
Pondělí
19:35
Líza bortí mýty (VII)
Alžběta
21.11.
Středa
19:35
Homer ve službě (VII)
Albert
23.11.
Pátek
19:35
Den, kdy zemřelo násilí (VII)
Klement
24.11.
Sobota19:10
Ryba jménem Selma (VII)
Emílie
25.11.
Neděle
18:15
Ohňostroj oddanosti (XVII)
Kateřina
Líza bortí mýty
Děti mají napsat esej na počest založení Springfieldu. Líza při pátrání zjistí, že Jebedaiah nebyl tak úplně hrdina. Najde totiž jeho tajná doznání. I to, že byl kdysi pirát. Snaží se sice přesvědčit lidi, ale ti si odmítají nechat vzít svého hrdinu. Homer vyfoukne Flandersovi roli ponocného v průvodu. Nakonec se i přes neprůkaznou exhumaci pravda ukáže, ale Líza nakonec nemá to srdce hrdinu pohřbít.

Homer ve službě

Smithers jede na dovolenou, protože jeho služby klesají na kvalitě. Jako náhradu vybere neschopného Homera, který ho nezastíní. Jenže Burns se naučí samostatnosti. Což Smithersoví neprospěje. Dostane padáka. Při pokusu dostat svou práci zpět využije jeho neschopnosti ustát telefonát od své matky. Při rvačce vyhodí Burnse z okna a potřeba Smitherse je zpět.

Den, kdy zemřelo násilí

Bart s Lízou se dovtípí při příležitosti 75 výročí Itchyho a Scratchyho, že pan Mayers není v skutečnosti autor. Je jím jeden vandrák, pan Lampwick - autor násilí v animáčích. Jenže poté co shoří jeho původní film s Itchym je problém to dokázat. Nakonec se podaří pomocí starého obrázku od Komiksáka. Jenže to zabije studio a animáče již nejsou více. Pan Lampwick odmítá sponzorství a tak musí zabojovat děti. Jenže přijdou s křížkem po funusem kvůli Lesterovi a Elíze...
Ryba jménem Selma
Troye McCloura proslavilo, že dělá podivné věci s rybami v akváriu. Troy se to snažil nějak vyvrátit, protože s takovou imagei nemohl hrát v žádném filmu a tak si vzal Selmu za ženu. Když se Selma dozvěděla, proč si jí Troy vzal, tak se s ním rozvedla.
Ohňostroj oddanosti
V prvním dílu již XVII řady má opět Homer problém, půjčil si totiž od mafie peníze a vsadil je na výsledek fotbalového utkání. A nebyl by to Homer, kdyby neprohrál a nevěděl jak peníze získat zpátky. Propůjčil teda svůj dům na natáčení lechtivého filmu, ale je potřeba z domu dostat Marge a děti. Co kdyby jeli do Santovy vesničky? Co na tom že je srpen?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama