close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Simpsonovi na ČT2 - 48.týden

26. listopadu 2007 v 15:46 | Králík
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
26.11.
Pondělí
19:35
Bart na cestě (VII)
Artur
28.11.
Středa
19:35
Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu (VII)
René
30.11.
Pátek
19:35
Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk (VII)
Ondřej
1.12.
Sobota
19:10
Mnoho Apua pro nic (VII)
Iva
2.12.
Neděle
18:15
Děvče, které spalo příliš málo (XVII)
Blanka
Bart na cestě
Skinner kvůli svojí dovolené vyhlásí den sledování rodičů v práci. Nepočítá se ale práce v domácnosti, takže Líza s Homerem do elektrárny a Bart - k Patty a Selmě. Tam si vyrobí falešný řidičák. Rozhodne se s kamarády vyrazit na cesty auťákem. Vymyslí výmluvu, která zabere a jedou na prázdniny - Knoxville v Tennesee a světová výstava. Homer si práci s Lízou oblíbí a sblíží se víc než kdy jindy. Parta kluků zjistí, že průvodce byl trošku starší a výstava proběhla před 14 lety. Dojdou peníze a zruší auto. Takže - jak domů? Barta najmou v zásilkové službě a Homer si objedná nový pult do elektrárny. Tak se kluci dostanou zpátky domů.

Dvaadvacet krátkých filmů o Springfieldu
Potká se Bart s Milhousem na Springfieldském mostě a začnou si povídat příběhy snad o všech lidech ve Springfieldu. Např. o tom, jak Líze spadla žvýkačka do vlasů. Marge se jí to snaží odstranit arašídovou omáčkou a jinýmy prostředky.
Zuřící dědeček a jeho reptající vnuk v prokletí pekelných ryb
Zemře sedmá pekelná ryba. Zbývají už jen děda a Burns. Burns začne kout pikle, aby dědu odstranil a získal poklad pekelných ryb. Ten hledá útočiště u své rodiny a s Bartovou pomocí se Burnsovi postaví. Poklad sice získají, Burnse přelstí, ale o poklad stejně přijdou kvůli dědictví.
Mnoho Apua pro nic
Lidé ze Springfieldu se snažili vyhnat přistěhovalce, takže chtěli vyhnat jak němce Friczka, tak školníka Williho a i Apua Nahasapeemapetilona (později se zjistilo, že i Očko je přistěhovalec). Apu ale chtěl stále být ve Springfieldu, a tak začal studovat dějiny Ameriky. Nakonec Apu zkoušky udělal a ve Springfieldu zůstal jako prodavač v Kwik-E-Martu.
Děvče, které spalo příliš málo
V sousedství domu rodiny Simpsonových se má stavět muzeum známek. Ovšem po několika protestech nastala změna plánu a muzeum bude stát místo hřbitova a hřbitov se přesune hned vedle Simpsonových. Z Lízina pokoje je vidět přímo na hroby, a tak v něm Líza odmítá spát a každou noc se stěhuje k rodičům. Je potřeba vymyslet, jak Lízu vrátit zase zpátky do její postýlky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama