close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Prosinec 2007

PF 2008

30. prosince 2007 v 11:25 | Králík |  Ostatní

Simpsonovi na ČT2 - 50.týden

10. prosince 2007 v 18:40 | Králík |  Díly v TV
Datum
Den
Čas vysílání
Název dílu
Svátek
10.12.
Pondělí
19:35
Burnsovy otcovské lapálie (VIII)
Julie
11.12.
Úterý
19:35
Bart po setmění (VIII)
Dana
12.12.
Středa
19:35
Rozdělený Milhouse (VIII)
Simona
14.12.
Pátek
19:35
Lízino rande s blbostí (VIII)
Lýdie
15.12.
Sobota
19:10
Hurikán Ned (VIII)
Radana
16.12.
Neděle
18:15
Speciální čarodějnický díl (XVII)
Albín
Burnsovy otcovské lapálie
Při cestování vlakem pozná pana Burnse jeho syn a pídí se po něm. Nakonec jej najde, ale po prvotním nadšení zjistí, že Larry vůbec nesplňuje jeho představu syna. Naprostý nedostatek taktu. Aby si ho získal, nafingují s Homerem únos. To ale nepomůže a každý si jde svou cestou.
Bart po setmění
Líza chce jet 400 mil umývat tuleňátka od ropy, ale zbydou na ně jen kameny. Marge a Maggie jedou taky, Bart a Homer mají doma pré. Venku Bart přeleze plot pro Milhousovo letadýlko a načape ho lady z domu neřesti. Bart musí za trest chodit vypomáhat. Zalíbí se mu tam, jenže po návratu to zjistí Marge a je oheň na střeše. A proti není jen ona, ale většina Springfieldu. Tak se rozhodnou ho zbourat a musí ho zachránit písní.
Rozdělený Milhouse
Marge má trable - rodina je málo pohromadě a chce proto uspořádat večírek. Přijdou snad všichni, večírek se vydaří, ale Milhousovi rodiče se na večírku rozhádají. Rozejdou se a každý z nich se vydá novou cestou. Jenže Milhouse má problém. Kirk navíc dostane padáka a zjistí, že byl holt sobecký, že si manželství nevážil. Homer se poleká. Má pocit, že se to s ním veze taky. Takže jim vystrojí druhou lepší svatbu. Ale to Van Hautenovým nepomůže...
Lízino rande s blbostí
Nelson ukradne inspektorovi háčko z Hondy. To Líze začne imponovat a jedno poškoláctví je sblíží. Homer zadarmo přijde k přístroji na automatické vytáčení a začne otravovat Springfield. Líza se snaží Nelsona změnit, ale nezadaří se.
Hurikán Ned
Blíží se hurikán a lidí blázní. Vykoupí Kwik-e-mart a zabarikádují se doma. Flandersovi to ale nějak nevyjde, protože mu hurikán zboří dům. A lidi mu vyrabují kšeft. Obrací se k Bohu, protože neví, za co ho trestá. Lidi mu dům sice znova vybudují, ale špatně a v tu chvíli Ned popustí uzdu svému hněvu. A pak se jede udat do blázince, kde ho kurýruje doktor Foster, jeho starý známý z dětství. Ned byl totiž jako dítě nezvladatelý agresor a po jisté terapii přestal být schopen vyjádřit hněv. Homer pomáhá s jeho léčbou a nakonec jsou úspěšní.
Speciální čarodějnický díl XVI
• "B.I. Bartificial Intelligence" - když Bart upadne do komatu, rozhodnou se ho Homer a Marge nahradit robotem
• "Survival of the Fattest" - Homer se zúčastní "Světové série Lovce lidí" s Montgomery Burnsem, coby lovcem a s hostujícím Terry Bradshawem
• "I've Grown a Costume on Your Face" - na Halloweenské kostýmové party promění rozzlobená čarodějnice všechny springfielďany na kreatury, v jejichž maskách jsou právě oblečení.